Dzisiaj jest: 21.4.2018, imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
Ogłoszenie:

Pracownik sortowni (Umowa o pracę)

dodano: 2018.04.12 ważne do: 2018.04.26 wyświetleń: 17
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Agencja Ochrony Specjał wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni.:

Pracowników sortowni

Miejsce pracy: Nowy Targ

Opis stanowiska:
- praca przy taśmie,
- sortowanie surowców wtórnych (butelek plastikowych, kartonów, puszek),
- praca w trybie dwuzmianowym (7-15; 15-23).

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (nie jest to warunek konieczny).

Oferujemy:
-zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
-pracę w miłej atmosferze (akceptacja i wsparcie osób niepełnosprawnych),
-terminowo wypłacane wynagrodzenie oraz premię,
-możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych,
-możliwość uzyskania ryczałtu na dojazd do pracy.