Dzisiaj jest: 20.1.2019, imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Ogłoszenie:

Profesjonalne blacharstwo samochodowe w Toka

dodano: 2018.05.17 ważne do: 2018.05.31 wyświetleń: 45
Szczegóły ogłoszenia:
TOKA Auto Spa prowadzi usługi skoncentrowane szczególnie na estetyce samochodów. W jej ofercie można znaleźć: lakierowanie elementów i całych karoserii, naprawy blacharskie, ochrona lakieru – nakładanie powłok ceramicznych, kwarcowych oraz krzemianowych, detailing wnętrza samochodu, w szczególności czyszczenie tapicerek, ozonowanie, renowacje plastików, też wykonuje ona naprawy i wymianę szyb, detailing felg, renowacje reflektorów, sprawianie plastików.

Firma TOKA Auto Spa z Krakowa prowadzi auto detailing , a także usługi motoryzacyjne na rzecz najbardziej wymagających klientów. To rodzinna przedsiębiorstwo, która działa od 2010 roku, niemniej jednak jej pracownicy mają znacznie dłuższe doświadczenie w swojej specjalizacji.

W TOKA Auto Spa za każdym razem czekają na ciebie najlepsi specjaliści – szczegółowo sprawdzą twój auto i podsuną takie rozwiązania, które spełnią twoje wymagania całkowicie.

Renowacje, lakierowanie, blacharstwo samochodowe, auto detailing – Kraków – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na jej witrynie www!

Kontakt:
Blacharstwo samochodowe w Krakowie
Szlachecka 194, 32-080 Brzezie
530 020 070, 530 020 080
http://www.toka.com.pl
biuro@toka.com.pl
Kontakt
Firma Handlowo Usługowa TOKA Paweł Nowak
ul. Szlachecka 194, 32-080 Brzezie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane