Dzisiaj jest: 14.6.2021, imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
Ogłoszenie:

Obsługa nieruchomości biurowych

dodano: 2021.04.27 ważne do: 2021.05.11 wyświetleń: 21
Szczegóły ogłoszenia:
MIX GROUP to grupa firm, które oferują usługi na rynku nieruchomości. Ma wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w prowadzeniu inwestycji jak i w pełnej obsłudze nieruchomości biurowych. Pronuje swoje usługi biorąc pod uwagę specyficzne preferencje Klienta i budując inwestycje o atrakcyjnej architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie wykorzystane rozwiązania umożliwiają nieskomplikowaną aranżację i dopasowanie do szczególnych, często specjalnych wymagań. W procesie inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych wykorzystywane są najnowsze metody i utrzymane najwyższe wzorce dotyczące ekologii i bezpieczeństwa, stąd wysoka jakość świadczonych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B umiejscowione w interesujących lokalizacjach Krakowa proponując swoim Klientom całościową obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper oferuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim użytkownikom. Uczestnicząc w projekcie „Pasieka Kraków” umieszcza pasieki na dachach swoich biurowców. fachowy zespół ludzi realizując swoją pracę służy zawsze profesjonalną pomocą na wysokim poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest równolegle partnerem PLAY oraz T-Mobile mając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o.o. z jednym z największych specjalistycznym salonem meblowym w Krakowie mającym w sprzedaży nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.
Kontakt
Ewa
ul. Wadowicka 8A, Kraków ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane