Dzisiaj jest: 17.10.2018, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora
Ogłoszenie:

Grafik

dodano: 2018.10.01 ważne do: 2018.10.15 wyświetleń: 15
Szczegóły ogłoszenia:
Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Grafik
Miejsce pracy: Nowy Targ

Obowiązki:
-Przyjmowanie projektów graficznych od klienta i ich ocena od kątem możliwości realizacji
-Konsultowanie z klientem możliwości produkcyjnych i ewentualnych modyfikacji projektu
-Dostosowanie projektów do potrzeb działu nadruków oraz przygotowanie projektów graficznych zgodnie z zleceniem
-Przygotowanie projektów do wykonania matryc do hot-stampingu
-Obsługa naświetlarki, naświetlanie sit i matryc, pomoc przy ustalaniu składu farb do drukowania
-Kontrolowanie zgodności nadruków z projektem
-Właściwe zabezpieczenie, przechowywanie i archiwizowanie projektów
-Nadzór nad pracą pozostałych grafików

Wymagania:
-Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (dla osób z mniejszym doświadczeniem możliwość pracy na stanowisku Asystent Grafika)
-Wykształcenie średnie lub wyższe plastyczne lub informatyczne
-Biegła obsługa programów graficznych (Adobe Photoshop, CD Cover Creator, Adobe Ilustrator itp. -dla osób z mniejszym doświadczeniem możliwość pracy na stanowisku Asystent Grafika)
-Umiejętność obsługi maszyn do obróbki foto (naświetlarka, kopiorama)
-Znajomość surowców i materiałów oraz technik i technologii stosowanych w produkcji (m.in. sitodruk, suchy offset, apla, raster, hot-stamping)
-Wyczucie plastyczne, zdolności organizacyjne
-Sumienność, rzetelność, skrupulatność i cierpliwość
-Cierpliwość, dokładność, spostrzegawczość

Oferujemy:
-Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
-Możliwość rozwoju zawodowego, udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach
-Pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
-Przyjazną atmosferę opartą na współpracy
-Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV na adres
 praca@derksen-polska.pl
lub do kontaktu telefonicznego +48 517 491 707.

Kontakt
Derksen Polska
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane