Dzisiaj jest: 19.7.2018, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Ogłoszenie:

Technik ELEKTRYK  w Dziale Realizacji Budów

dodano: 2018.07.02 ważne do: 2018.07.16 wyświetleń: 18
Szczegóły ogłoszenia:
Rzetelna firma z 30-letnią tradycją zajmująca się montażem instalacji  elektrycznych w Polsce i za granicą zatrudni Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Wymagania:
·         Wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, elektroenergetyka lub pokrewne), lub średnie techniczne
·         Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
·         Znajomość języka angielskiego ( komunikatywna )
·         Umiejętność pracy w zespole

Zadania :
·         Prowadzenie uzgodnień technicznych z klientami i wykonawcami
·         Zlecanie robót podwykonawcom
·         Opracowanie dla danej budowy:
- harmonogramów  zatrudnienia i dostaw
- kosztorysu
- preliminarza
·         Zatwierdzenie do realizacji dokumentacji technicznej

Oferujemy:
·         Pewną pracę w stabilnej firmie wśród najlepszych specjalistów w branży,
·         Udział w dużych projektach umożliwiających rozwój zawodowy
·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
·         Atrakcyjne wynagrodzenie
·         Pakiet świadczeń socjalnych (karta Multisport, dofinansowanie do wczasów, itp.)

Chcesz poznać szczegóły?
Zadzwoń lub wyślij SMS o treści TECHNIK ELEKTRYK na nr 518-215-122 – oddzwonimy.
Zainteresowany?
Prześlij nam swoje CV  na adres: anna.rydzewska@top-manager.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Kontakt
Pracownicy Budowlani
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane