Dzisiaj jest: 19.7.2018, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Ogłoszenie:

Praca dla Cieśli i Pomocników – Holandia – nie wymagamy języka

dodano: 2018.06.29 ważne do: 2018.07.13 wyświetleń: 21
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Firma z siedzibą w Gliwicach, działająca w branży budowlanej na terenie zagranicznym, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowiska:
Lokalizacja : Holandia
Twoje zadania :
·         wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe, montaż/demontaż
Nasze wymagania:
·         doświadczenie na danym stanowisku
·         znajomość systemów szalunkowych
·         certyfikat VSA / SCC (możemy zrobić)
·         przesłanie CV
Co dostaniesz w zamian:
·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
·         stawka godzinowa dla fachowca 11,00 - 12,50 euro/h netto
                             dla pomocnika 9,50 -10,50 euro/h netto
·         odzież ochronna, narzędzia i zakwaterowanie - po stronie pracodawcy
·         zjazdy do Polski co 6 tygodni na tydzień
·         znajomość języka nie  jest wymagana
·         podpisanie umowy w Gliwicach
·         gwarantujemy bezpieczne zatrudnienie
Proszę o kontakt to przedstawię warunki rozpoczęcia pracy
Julia Ciechacka
tel. +48 533026236
CV na e-mail juliaciechacka@pracownicybudowlani.pl
                                              Numer wpisu do rejestru 13471
Kontakt
Pracownicy Budowlani
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane