Dzisiaj jest: 19.9.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Ogłoszenie:

Operator w dziale nadruków

dodano: 2018.06.28 ważne do: 2018.07.12 wyświetleń: 33
Szczegóły ogłoszenia:
Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta- prężnie rozwijającej się polskiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Targ

Zakres obowiązków:
- operator maszyn w dziale nadruków, realizacja bieżących zleceń
- pasowanie, ustawienie, wykonanie i udokumentowanie parametrów nadruku próbnego i wzorcowego
- współpraca z kierownikami działów produkcji i jakości
- śledzenie procesu produkcyjnego i wykonywanie czynności niezbędnych do uzyskania najwyższej wydajności i jakości produktu
- przydział zadań asystentów i bieżąca kontrola jego pracy
- zabezpieczenie we właściwy sposób pobranych i niezadrukowanych wyrobów i materiałów oraz wyrobów zdyskwalifikowanych, jak również zabezpieczenie pozostałych farb i lakierów
- raportowanie wyprodukowanych ilości sztuk pełnowartościowych i odpadów
- wykonywanie czynności obsługowych i konserwatorskich oraz napraw i remontów możliwych do wykonania we własnym zakresie
- kontrola stanu maszyn i urządzeń, dbanie o czystość na stanowisku pracy

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe
- minimum 2 lata doświadczenia w pracy na produkcji
- znajomość budowy i działania maszyny poligraficznej do suchego offsetu typu MOSS
- umiejętność obsługi w/w maszyny włącznie z serwisowaniem i usuwaniem drobnych usterek i awarii
- umiejętność organizacji pracy, obsługa urządzeń pomiarowych i pomocniczych
- dokładność, cierpliwość, spostrzegawczość, zmysł techniczny i wyczucie plastyczne

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia (od 3000 zł brutto)
- pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu;
- przyjazną atmosferę opartą na współpracy;

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub do kontaktu +48 517 491 707.

Kontakt
Derksen Polska
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane