Dzisiaj jest: 12.12.2018, imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Ogłoszenie:

Monter Izolacji Termicznej – Praca od zaraz za granicą

dodano: 2018.06.14 ważne do: 2018.06.28 wyświetleń: 42
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania :

·         montaż izolacji termicznej na obiektach przemysłowych ( kotły, rurociągi i t.j.)
Wymagania:

●     doświadczenie na wyżej wymienionym stanowiskach

Oferujemy:

●     stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
●     długoterminową współpracę
●     wynagrodzenie 1800,00  euro na rękę za 180 h
●     zakwaterowanie oraz przejazd zorganizowany i opłacony przez pracodawcę
●     narzędzia oraz odzież ochronną tez są po stronie firmy
●     wyżywienie we własnym zakresie oraz indywidualne zjazdy do domu

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny z Aloną +48 518-200-962.

Kontakt
Alona Orzołek
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Polecane