Dzisiaj jest: 19.8.2019, imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
Ogłoszenie:

Zajęcia z robotyki i minecraft w MOK Nowy Targ

dodano: 2019.02.07 ważne do: 2019.02.21 wyświetleń: 33
25 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:
Zajęcia z Robotyki powracają do MOK. Zapraszamy na zajęcia semestralne z ROBOTYKI prowadzone przez firmę KreaTech. Zajęcia będą odbywać się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu (Al. Tysiąclecia 37) co dwa tygodnie (soboty) w godzinach:

11:00-13:00 - Grupa Robotyka. Cena: 40zł /os
13:15-14:15 - Grupa Minecraft. Cena: 25zł /os

Istnieje możliwość zapisania dziecka na obie grupy tematyczne.
Więcej informacji oraz zapisy na http://kreatech.pl/
lub telefonicznie: 511 974 508
Terminy zajęć w pierwszym semestrze:

9, 23 Marzec
6, 18 Kwiecień
12 Maj
1, 15 Czerwiec

Robotyka 4-7 lat

Zajęcia dla najmłodszych inżynierów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z robotyką. Podczas kursu dzieci pracują z zestawami edukacyjnymi LEGO WeDo. W każdym zestawie znajdują się kolorowe klocki LEGO, dobrze znane i lubiane przez dzieci, silnik, kostka łącząca konstrukcję z komputerem oraz czujniki takie jak czujnik ruchu czy wychylenia.

Robotyka 8-14 lat

Zajęcia dla osób, które ukończyły kurs WeDo oraz starszych dzieci i młodzieży przy użyciu zestawów edukacyjnych LEGO Mindstorms (NXT oraz najnowszych EV3). Na zestawy Mindstorms składają się części konstrukcyjne, programowalna kostka oraz różnego rodzaju czujniki (m. in. dotyku, koloru, podczerwieni).

MINECRAFT (7-14 lat)

Gra Minecraft to innowacyjne narzędzie w edukacji. Instruktor zrealizuje scenariusze zajęć, które są dopasowane do aktualnego poziomu i zainteresowań uczestników.
W trakcie zabawy dzieci ćwiczą współpracę, wspólnie lub samodzielnie rozwiązują zadania. Poza nauką przestrzennego myślenia, dzieci rozwijają umiejętności interpersonalne. Minecraft to świetne narzędzie do nauki matematyki. Innowacyjny program przeznaczony dla dzieci, które z entuzjazmem przyjmują tą formę nauki. Zajęcia  poprawiają umiejętności i wiedzę z języka polskiego, orientacji przestrzennej, kompetencji społecznych i cyfrowych.
 
Kontakt
Kreatech
Nowy Targ ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: kreatech.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane