Dzisiaj jest: 13.4.2021, imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
Ogłoszenie:

Pakowanie i czekolada

dodano: 2021.02.25 ważne do: 2021.03.11 wyświetleń: 113
Szczegóły ogłoszenia:
Sacmi Packaging & Chocolate tworzy grupę przedsiębiorstw działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate utworzona została w konsekwencji połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Zasadniczym zakresem działalności grupy jest domena pakowania. Mieści w sobie ona całkowitą realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w dziedzinie spożywczej od wymyślania począwszy, przez produkcję, transport, aż po wprawnie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te obejmują urządzenia dokonujące pakowania w miękkie folie, całe zmechanizowane systemy rozprowadzania produktu czy systemy automatycznego pakowania kartonowego. Fachowość zatrudnionych tu ludzi i ich przygotowanie zawodowe oraz dostępność całej gamy maszyn wysokospecjalistycznych oferowanych w ramach grupy zapewnia, już na szczeblu planowania, opracowanie linii pakujących zupełnie zautomatyzowanych i zupełnie przystosowanych do odrębnych potrzeb występujących aplikacji.
Drugą częścią działalności Sacmi jest konstruowanie w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych do wyrobu czekolady. Tutaj w wyniku połączenia działań w tych dwóch obszarach Klient od jednego dostawcy otrzymać może w pełni automatyczną linię produkcyjną, gdzie gotowy towar zostaje skierowany wprost do linii pakowania i już jako zupełny może trafić na półkę sklepową.
Współdziałając z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym klientom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz wszechstronne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Grupa kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość proponowanych produktów i profesjonalny serwis, który ma zapewnić w sytuacji uszkodzenia minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć możliwe szkody z tego tytułu.
Kontakt
Marta Rysiak
ul. Kraków, 30-437 Kraków ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane