Dzisiaj jest: 13.7.2020, imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
Ogłoszenie:

Poznaj siebie i swoje predyspozycje - Test osobowości PERSO.IN

dodano: 2019.08.09 ważne do: 2020.05.25 wyświetleń: 64
Szczegóły ogłoszenia:
Nie wiesz jaki zawód wybrać? Zastanawiasz się w czym jesteś dobry? Dobrze trafiłeś. PERSO.IN to narzędzie opisujące różnice w osobowości między ludźmi. Podstawą testu PERSO.IN® jest Wielka Piątka. Jakość tego kwestionariusza powoduje, że jego popularność jest stale rośnie. Ludzie chętnie sięgają do tego narzędzia, aby poznać siebie i własny potencjał, bo dobry test cech ma ogromne znaczenie.

Jest to rzetelny instrument naukowy, w pełni wiarygodny, z polskimi normami. Ten wyjątkowy test osobowości to dzieło polskich naukowców. Wysoka jakość tego kwestionariusza doceniona została również przez licznych rodaków, którzy sięgają po ten test bardzo często.

Zapraszamy wszystkich trenerów i coachów na nasze warsztaty. Są one nie tylko ciekawym przeżyciem, ale pozwalają zdobyć uprawnienia do używania profesjonalnego testu psychometrycznego. Narzędzie można wykorzystać do diagnozowania osobowości ludzi w życiu osobistym i zawodowym. Czas poświęcony na kurs z nami to gwarancja dobrej inwestycji.

Nasz test cieszy się uznaniem zarówno w świecie biznesu, jak i wśród klientów indywidualnych. Na pewno warto sięgać po możliwość określenia własnych cech i predyspozycji. 

PERSO.IN to rzetelna firma, działająca na polskim rynku od niedawna. Przekonujemy do kontaktu z nami. Jeśli chcesz poznać osobowość innych ludzi to PERSO.IN Ci w tym pomoże. Nie odkładaj niczego na później. Napisz do nas. PERSO.IN to rzetelny partner biznesowy. Zadzoń już teraz.
Kontakt
PERSO.IN - test osobowości
ul. Ogródkowa 3/46, 20-067 Lublin ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane